İmtiyaz Sahibi / Grantee
ÖMER KURAL - (omerkural@webdespor.com)
OKAN AKBABA - ( okan@webdespor.com )

 

Haber Müdürü/ News Director
Serkan KURAL - (s.kural@webdespor.com) 

 

Haber Editörleri/ News Editors
Birkan Demircan- (b.demircan@webdespor.com) 
Serhat Ayin- (s.ayin@webdespor.com) 
Aziz Akbaba- (a.akbaba@webdespor.com) 
Serdar Kural- (serdarkural@webdespor.com) 

 

Gece Editörü/Night Shift Editor
Ferhat Ayin(f.ayin@webdespor.com) 

 

Hukuk Danışmanları/Legal Advisors
Ömer KURAL
omerkural@webdespor.com

 

Halkla İlişkiler/Public Relations
Ulaş KALOK- (u.kalok@webdespor.com) 

 

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
Emine KURAL- (reklam@webdespor.com) 

 

Mali Müşavir/Financial Advisor
Ömer KURAL

 

İletişim /e-mail
info@webdespor.com

 

Yazılım /Software
Webde Spor Özel Yazılım

 

Yer Sağlayıcı /Location Provider
Natro - Çizgi Telekomünikasyon A.Ş.

 

Adres/Adress
Tepeüstü Mah. Doğanevler Cad. Seda Sok. No:6/A ÜMRANİYE / İSTANBUL

+90 541 223 12 23
+90 850 885 1 229

 

 

Her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: info@webdespor.com

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
WebdeSpor.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
WebdeSpor.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 

© Copyrigth 2015 WebdeSpor.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Webdespor.com’a aittir. WebdeSpor.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar WebdeSpor.Com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

WebdeSpor.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. WebdeSpor.Com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.